Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Vítáme Vás na stránkách naší firmy. Náš obchod se vám snaží poskytnout široký sortiment, který potřebujete pro sebe, svůj dům a zahradu a domácí mazlíčky. Náš personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a rozšiřování sortimentu dle vašich potřeb, neváhejte nás navštívit či kontaktovat. Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky.

 

Naše firma byla založena v roce 1996 v Postřelmově. Zabýváme se prodejem hospodářských potřeb, domácích potřeb, ovoce a zelenina, sezonní ovoce a zelenina (broskve, meruňky okurky, brambory sadbové a na uskladnění, granule a pochoutky pro psy a kočky, krmné směsi pro zvířata, pšenice, slunečnice atd., drogerie, žebříky, hadice, keramické a  plastové květináče..truhlíky.hnojiva, postřiky, sazenice a semena, zahradní substráty, čaje, masti, potravinové doplňky firmy dr. Popov, baterie a žárovky, prodej zahradního nábytku a techniky firmy V-Garden, montáží a prodejem pletiv. Máme k dispozici pletiva čtyřhranné poplastované, pozinkované, okrasné, svařované, šestihranné poplastované, pozinkované, uzlíkové lesnické pletivo, sloupky, vzpěry, napínací dráty,vázací dráty, doplňkové zboží potřebné k montáži pletiv.

Na prodejně Úsov navíc prodej sudového vína z jižní Moravy a stavebních potřeb.

 

Vážený zákazníku, Neváhejte nás navštívit či kontaktovat, zpracujeme Vám cenovou nabídku na oplocení na míru dle Vašich požadavků.  

 

Jsme tu pro vás ....

 

Poptávka služeb